Vllasi (Vranjë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vllas
Власе
Fshat
Vendndodhja
Vllas is located in Serbia
Vllas
Vllas

Koordinatat: 42°41′42″V 21°51′46″L / 42.69500°V 21.86278°L / 42.69500; 21.86278

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vranjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 546 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 41′ 42″ Veri

21° 51′ 46″ Lindje

Vllas (serbisht: Власе/Vlase) është fshat në komunën e Vranjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]