Trepeshinja e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Trepeshinjë e Poshtme
Доње Требешиње
Fshat
Vendndodhja
Trepeshinjë e Poshtme is located in Serbia
Trepeshinjë e Poshtme
Trepeshinjë e Poshtme

Koordinatat: 42°29′12″V 21°56′10″L / 42.48667°V 21.93611°L / 42.48667; 21.93611

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vranjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 531 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 29′ 12″ Veri

21° 56′ 10″ Lindje

Trepeshinjë e Poshtme (serbisht: Доње Требешиње/Donje Trebešinje) është fshat në komunën e Vranjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]