Smileviqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Smileviq
Смиљевић
Fshat
Vendndodhja
Smileviq is located in Serbia
Smileviq
Smileviq

Koordinatat: 42°39′48″V 21°54′15″L / 42.66333°V 21.90417°L / 42.66333; 21.90417

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vranjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 875 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 39′ 48″ Veri

21° 54′ 15″ Lindje

Smileviq (serbisht: Смиљевић/Smiljević) është fshat në komunën e Vranjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]