Jump to content

Hektor Idrizaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Hektor Idrizaj
Të dhënat vetjake
Datëlindja (1989-04-15) 15 prill 1989 (35 vjeç)
VendlindjaVlorë, Shqipëri
PozicioniMbrojtës
Të dhënat e klubit
Klubi aktual
Flamurtari Vlorë
Numri4
Karriera me të rinjtë
2000–2008Flamurtari Vlorë
Karriera me klube*
VitetKlubiNdeshje(Golat)
2008–2013Bylis Ballsh80(1)
2013–2014Teuta Durrës30(1)
2014–Flamurtari Vlorë6(0)
*Ndeshjet dhe golat me klubet llogariten vetëm për ligën vendase – redaktuar më 12 dhjetor 2014

Hektor Idrizaj (lindur më 15 prill 1989 in Vlorë) është një futbolistë shqiptarë i cili luan me klubin shqiptar Flamurtari VlorëKategorinë Superiore si mbrojtës [1][2][3].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Footballdatabase
  2. ^ Soccerway
  3. ^ UEFA