Ndryshimi mes inspektimeve të "Jakobstad"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Jakobstad''' ({{lang-sv|Staden Jakobstad}} {{lang-fi|Pietarsaaren kaupunki}}), është një [[Komunat e Finlandës|komunë]] në [[Finlanda|Finlandë]]. Është e vendosur në provincën [[Finlanda Perëndimore]], dhe është pjesë e rajonit [[Ostrobothnia (rajon)|Ostrobothnia]].
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
 

Menyja e navigimit