Abria e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Abri e Epërme
Fshat

Abri e Epërme është një vendbanim në komunën e Drenasit, Kosovë. Abria e Epërme ka një popullsi prej 1100 banorë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]