Zabeli i Epërm

Coordinates: 42°20′42″N 20°33′06″E / 42.3451°N 20.5516°E / 42.3451; 20.5516
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

42°20′42″N 20°33′06″E / 42.3451°N 20.5516°E / 42.3451; 20.5516

Zabel i Epërm
Fshat

Zabel i Epërm është një vendbanim në komunën e Drenasit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]