Godanca

Coordinates: 42°24′N 20°34′E / 42.40°N 20.56°E / 42.40; 20.56
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

42°24′N 20°34′E / 42.40°N 20.56°E / 42.40; 20.56

Godancë
Shpat
Fshat

Godancë është një vendbanim në komunën e Drenasit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Shpat.[1]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Uka, Sabit. Dëbimi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]