Ndryshimi mes inspektimeve të "Komuna e Zhabjakut"

Jump to navigation Jump to search
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
Etiketa: përpunim burimi 2017
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://archive.is/20070527193631/http://www.durmitorcg.com/opstina_eng.php Durmitor]
* [https://web.archive.org/web/20060820152249/http://www.destination-montenegro.com/zabljak.htm Destinationi-Montenegro.com]
* [http://www.visit-montenegro.com/cities-zabljak.htm Visito-Montenegro.com]
* [http://www.photo-montenegro.com/home.php?fOpstina=%C5%BDabljak&akcija=rezpret Foto-Montenegro.com]

Menyja e navigimit