Festivali Evropian i Këngës 1964

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Festivali Evropian i Këngës 1964

'
Festivali Evropian i Këngës 1964
◄1963        1965►

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Eurovision Song Contest 1964 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale