Festivali Evropian i Këngës 1986

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1986
◄1985        1987►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1986 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni