Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1963

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës 1963

Festivali Evropian i Këngës 1963
◄1962        1964►

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
 Commons: Eurovision Song Contest 1963 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni