Festivali Evropian i Këngës 1961

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Festivali Evropian i Këngës 1961

'
Festivali Evropian i Këngës 1961
◄1960        1962►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Eurovision Song Contest 1961 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale