Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1989

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1989
◄1988        1990►

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1989 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni