Festivali Evropian i Këngës 1985

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Festivali Evropian i Këngës

'
Festivali Evropian i Këngës 1985
◄1984        1986►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1985 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale