Festivali Evropian i Këngës 1959

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Festivali Evropian i Këngës 1959

Festivali Evropian i Këngës 1959
◄1958        1960►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Eurovision Song Contest 1959 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  1. RIDREJTO Stampa:Eurovision Song Contest