Festivali Evropian i Këngës 1982

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1982
◄1981        1983►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1982 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni