Festivali Evropian i Këngës 1977

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Festivali Evropian i Këngës

'
Festivali Evropian i Këngës 1977
◄1976        1978►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1977 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale