Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1970

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1970
◄1969        1971►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1970 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni