Festivali Evropian i Këngës 1960

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Festivali Evropian i Këngës 1960

'
Festivali Evropian i Këngës 1960
◄1959        1961►

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Eurovision Song Contest 1960 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale