Festivali Evropian i Këngës 1980

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1980
◄1979        1981►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1980 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni