Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1965

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës 1965

Festivali Evropian i Këngës 1965
◄1964        1966►

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
 Commons: Eurovision Song Contest 1965 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni