Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1962

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës 1962

Festivali Evropian i Këngës 1962
◄1961        1963►

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
 Commons: Eurovision Song Contest 1962 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni