Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1967

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës 1967

Festivali Evropian i Këngës 1967
◄1966        1968►

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
 Commons: Eurovision Song Contest 1967 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni