Festivali Evropian i Këngës 1966

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Festivali Evropian i Këngës 1966

'
Festivali Evropian i Këngës 1966
◄1965        1967►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Eurovision Song Contest 1966 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale