Festivali Evropian i Këngës 1968

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Festivali Evropian i Këngës 1968

'
Festivali Evropian i Këngës 1968
◄1967        1969►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Eurovision Song Contest 1968 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale