Skeda:Vista-system.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Vista-system.png((përmasa 128 × 128 px, madhësia skedës: 9 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

.

Përshkrimi
English: Monitor "My Computer" icon from "Vista-Inspirate" theme.
Data
Burimi http://www.deviantart.com/deviation/22282596 (for license see [1])
Autori Alexandre Moore
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
GNU head Kjo punë është një softuer i lirë; ju mund ta shpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të GNU General Public License publikuar nga Free Software Foundation; ose versioni 1.2 i Licensës ose çdo version i mëvonshëm. kjo punë shpërndahet me shpresën se do të jetë e përdorshme, por pa asnjë garanci; madje pa as garancinë e shprehur të shitjes ose përshtatje për një qëllimtë caktuar. Shikoni versionin 2 dhe versionin 3 të GNU General Public License për më shumë detaje.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme24 maj 2007 17:39Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 maj 2007 17:39128 × 128 (9 KB)Tene~commonswikiOptimised (5;r)
8 dhjetor 2005 04:38Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 dhjetor 2005 04:38128 × 128 (10 KB)Sasa Stefanovic*'''Source:''' http://sa-ki.deviantart.com/ {{GPL}} Category:Vista icons

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.