Dallime mes rishikimeve të "DigitAlb"

Jump to navigation Jump to search
71 bytes added ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Të gjithë dekoderat e '''DigitAlb''' janë të mbrojtur nga teknologjia 'Conax Embeeded'.
 
DigitAlb është hakuar në sistemin Gshare (Forever) dhe punon 100%.
 
== Historia ==
182

edits

Menyja e lëvizjeve