Gramaçeli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Gramaçel)
Shko te: navigacion, kërko
Gramaçel
Fshat
Vendndodhja
Gramaçel is located in Kosova
Gramaçel
Gramaçel
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Deçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 28′ 56″ Veri

20° 21′ 49″ Lindje

Gramaçel është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]