Jump to content

Strellca e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Strellcë e Poshtme
Strall i Poshtëm
Fshat

Strellcë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Strall i Poshtëm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]