Shaptej

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shaptej
Fshat
Vendndodhja
Shaptej is located in Kosova
Shaptej
Shaptej
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Deçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 29′ 55″ Veri

20° 22′ 44″ Lindje

Shaptej është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]