Lëbusha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lëbushë
Fshat
Vendndodhja
Lëbushë is located in Kosova
Lëbushë
Lëbushë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Deçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 569 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 33′ 47″ Veri

20° 17′ 27″ Lindje

Lëbushë është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]