Ratishi i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ratish i Epërm
Qëndresë e Epërme
Fshat

Ratish i Epërm është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Qëndresë e Epërme.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]