Llapardinca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llapardincë
Лопардинце
Fshat
Vendndodhja
Llapardincë is located in Serbia
Llapardincë
Llapardincë

Koordinatat: 42°29′42″V 21°46′15″L / 42.49500°V 21.77083°L / 42.49500; 21.77083

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Bujanoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 29′ 42″ Veri

21° 46′ 15″ Lindje

Llapardincë (serbisht: Лопардинце/Lopardince) është fshat në komunën e Bujanocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]