Pozhari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Pozhar)
Jump to navigation Jump to search
Pozhar
Fshat
Vendndodhja
Pozhar is located in Kosova
Pozhar
Pozhar
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Deçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 513 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 32′ 14″ Veri

20° 21′ 4″ Lindje

Pozhar është një vendbanim në komunën e Deçan, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]