Ndryshimi mes inspektimeve të "Puka"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.252.41.166) dhe riktheu rishikimin 1765627 nga Tytuu)
| lon_sec =
| SIPERFAQJA =
| POPULLSIA = 442,800700
| POPULLSIA_DENDESIA = 40400
| SHTETI = [[Shqipëria]]
| RRETHI = [[Rrethi i Pukës]]
Anonymous user

Menyja e navigimit