Semaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Semajë
Fshat
Vendndodhja
Semajë is located in Kosova
Semajë
Semajë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 17″ Veri

21° 7′ 60″ Lindje

Semajë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]