Glloboçica (Kaçanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Glloboçicë
Qafëmal
Fshat

Glloboçicë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Qafëshkabë dhe Qafëmal.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]