Dubrava (Kaçanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dubravë
Lirisht
Fshat

Dubravë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Lisnajë dhe Lirisht.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]