Llanishti (Kaçanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Llanisht
Linisht
Fshat

Llanisht është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Linisht.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]