Nikaj (Kaçanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nikaj
Fshat
Vendndodhja
Nikaj is located in Kosova
Nikaj
Nikaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 511 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 15′ 27″ Veri

21° 13′ 5″ Lindje

Nikaj është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]