Ivaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ivajë
Fshat
Vendndodhja
Ivajë is located in Kosova
Ivajë
Ivajë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 829 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 11′ 40″ Veri

21° 13′ 58″ Lindje

Ivajë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]