Elezaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Elezaj
Fshat
Vendndodhja
Elezaj is located in Kosova
Elezaj
Elezaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 574 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 16′ 58″ Veri

21° 11′ 1″ Lindje

Elezaj është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]