Bajnica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bajnicë
Bajë
Fshat

Bajnicë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Bajëzë dhe Bajë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]