Jump to content

Gjurgjedelli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gjurgjedell
Kodërtrim
Fshat

Gjurgjedell është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Gjergjaj dhe Kodërtrim.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]