Gajrja (Kaçanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gajre
Fshat
Vendndodhja
Gajre is located in Kosova
Gajre
Gajre
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kaçanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 516 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 12′ 2″ Veri

21° 15′ 5″ Lindje

Gajre është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]