Gërlica e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gërlicë e Epërme
Guras
Fshat

Gërlicë e Epërme është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Guraj dhe Guras.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]