Jump to content

Drenogllava

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Drenogllavë
Drenushë
Fshat

Drenogllavë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Thanisht dhe Drenushë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]