Gabrica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gabricë
Gabrrizë
Fshat

Gabricë është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gabrrizë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]