Jump to content

Korbliqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Korbliq
Korbaj
Fshat

Korbliq është një vendbanim në komunën e Kaçanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Korbaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]